JM Rektor Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie, prof. Stanisław Tabisz podpisał porozumienie o współpracy z Prezesem Fundacji Multi Art Piotrem Lenarem.

Strony zdeklarowały chęć podjęcia wspólnych działań w zakresie organizacji wydarzeń artystycznych i kulturalnych, organizacji zajęć, warsztatów i szkoleń, organizacji wspólnych praktyk i zajęć studenckich oraz promocji i upowszechniania sztuki filmowej.

Za realizację zadań ze strony Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie odpowiedzialny będzie Wydział Grafiki a ze strony Fundacji Multi Art Centrum Filmowe Kraków.

Multi art

pikto Multi_art