Rusza rekrutacja kandydatów do projektu: „Zawód: Projektant ubioru. Realizacja programu kształcenia dostosowanego do potrzeb rynku pracy, gospodarki i społeczeństwa" realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, Priorytet III „Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju”, Działanie 3.1 Kompetencje w szkolnictwie wyższym.

W I etapie do projektu mogą aplikować studenci/-tki kierunku studiów II stopnia Architektura Wnętrz z naboru roku akademickiego 2017/2018.

Projekt obejmuje działania włączające pracodawców w doskonalenie programu kształcenia o profilu ogólnoakademickim tj. w pracę nad udoskonaleniem programu kształcenia na kierunku Architektura Wnętrz oraz realizację programu kształcenia dostosowanego do potrzeb społeczno-gospodarczych.

W ramach projektu zaplanowano utworzenie i realizację zajęć w ramach:

1. nowego przedmiotu z zakresu projektowania ubioru na studiach II stopnia kierunku Architektura Wnętrz
  2. nowej specjalności na studiach II stopnia kierunku Architektura Wnętrz
  3. pracowni z zakresu projektowania ubioru na studiach I stopnia kierunku Architektura Wnętrz

Zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem uczestnictwa wraz z załącznikami oraz do aplikowania.

REKRUTACJA W RAMACH PIERWSZEGO ETAPU TRWA DO 31.10.2017 R.

Pytania proszę kierować na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dokumenty do pobrania:

Regulamin uczestnictwa