Początek roku akademickie 2017/2018 to wyjątkowy moment dla Wydziału Intermediów Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. Właśnie mija pięć lat od powołania do istnienia Wydziału Intermediów, dziesięć lat istnienia kierunku Intermedia na krakowskiej ASP a dodatkowo rok 2017 stał się bardzo ważnym momentem przeprowadzki Wydziału na Wzgórze Krzemowe, czyli krakowskie Krzemionki, do jednego z dwu budynków krakowskiego ośrodka TVP.

W Galerii ASP, 5 października 2017 r., panelem dyskusyjnym zainaugurowany został program jubileuszowy. Spotkanie z udziałem Artura Tajbera, Antoniego Porczaka, Sidey Myoo oraz Stanisława Tabisza moderowała Justyna Nowicka. Nagranie z panelu otwarcia można zobaczyć na www.

Kolejny panel dyskusyjny "Wzgórze Krzemowe. Sztuka mediów" odbędzie się w sobotę, 7 października 2017 r. o godz. 16.00 w Galerii ASP (ul. Basztowa 18). Wezmą w nim udział: Sidey Myoo, Natalia Balska, Łukasz Furman, Piotr Madej, Patrycja Maksylewicz, Edyta Mąsior.

Szczegółowy program jubileuszu dostępny jest na www.

Foto Patrycja Maksylewicz.

pikto panel_1