Od 6 do 8 października, w halach wystawowych Ptak Warsaw Expo można było oglądać wybrane najlepsze projekty studentów Wydziału Architektury Wnętrz.  II edycja międzynarodowych targów wyposażenia wnętrz Warsaw Home była okazją do prezentacji najnowszych rozwiązań projektowych, wzorniczych oraz  do zapoznania się z aktualną ofertą producentów, dystrybutorów i wykonawców. Warsaw Home było miejscem spotkania architektów, projektantów, właścicieli firm i  sklepów oraz klientów indywidualnych.

Placówki edukujące w dziedzinach projektowych reprezentował Wydział Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie oraz Wydziały Form Przemysłowych z Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie i Wrocławiu.

Na powierzchni 100 m2 pokazane zostały meble oraz lampy wykonane w pracowniach projektowania mebli i elementów wyposażenia wnętrz, projekty przestrzeni architektonicznych z pracowni projektowania architektury wnętrz, prezentacje multimedialne z pracowni projektowania przestrzeni ekspozycyjnych. Dodatkowo ekspozycja uzupełniona została o multimedialną grę, która zwróciła uwagę na bezpośrednią możliwość  interakcji przestrzeni architektonicznej z widzami.

Stoisko Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie było również zapowiedzią i promocją nadchodzącego wydarzenia , kolejnej edycji Międzynarodowego Biennale Architektury Wnętrz w Krakowie.

ASP w_Krakowie_1

ASP w_Krakowie_2