Zapraszamy do galerii Promocyjnej na uroczysty finisaż wystawy "Issues of reality". Ekspozycja jest podsumowaniem międzyuczelnianego projektu fotograficznego realizowanego przez Akademię Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie oraz Vysoka Skola Vytvarnych Umeni v Bratislave.

W wystawie udział biorą: Leontina Berkova, Karolina Biskup, Weronika Cyganik, Ivana Durkacova, Aleksandra Dyja, Alzbeta Frajkova, Ema Lancaricova, Jan Mytny ml, Wojciech Osielczak, Monika Raźny, Anna Skoczeń, Ester Sabikova, Hoa Nguyen Thi, Justyna Wiśniowska, Dasa Vaskova, Adam Żądło.

Kuratorami wystawy są: Michal Hustaty, Silvia Saparova (VSVU Bratislava SK) oraz Tomas Agat Błoński i Szymon Nowak (ASP w Krakowie).

Finisaż odbędzie się 6 października 2017 r. w Galerii Promocyjnej (pl. Matejki 13, poziom -1), o godz. 18.00.

Issues of reality baner

pikto issue_of_reality