19icoa

Zakład Estetyki IF, w imieniu gospodarza Międzynarodowego Kongresu Estetycznego - Uniwersytetu Jagiellońskiego, zaprasza pracowników uczelni krakowskich do udziału w tym mającym światową rangę wydarzeniu.

Szersza informacja zawarta jest na stronie internetowej: www.ica2013.pl

Kongres ma charakter jubileuszowy, odbywa się w setną rocznicę tej formy aktywności. Pierwszy Kongres odbył się w Berlinie, w 1913. Współorganizatorami są Polskie Towarzystwo Estetyczne oraz International Association for Aesthetics, a patronat objął Prezydent Miasta Krakowa.

Formuła Kongresu jest dostatecznie szeroka by pomieścić przedstawicieli rożnych dyscyplin naukowych.

Pracownicy uczelni krakowskich mogą korzystać ze specjalnej zniżki opłat:

- udział w Kongresie oraz imprezach towarzyszących (z wyjątkiem wyjazdu do Wieliczki) – 500 zł.

W związku z obniżoną opłatą kongresową prosimy o rejestrowanie się w systemie używając zakładki „student”.

Prosimy o zgłaszanie abstraktów do 30 marca 2013.

W imieniu Komitetu Organizacyjnego 19ICA

Prof. dr hab. Krystyna Wilkoszewska