Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie ogłasza dodatkowy nabór na studia studia podyplomowe w roku akademickim 2015/2016 w zakresie PROJEKTOWANIA ARCHITEKTURY WNĘTRZ.

Do podjęcia studiów podyplomowych może zostać dopuszczona osoba, która posiada dyplom ukończenia studiów wyższych pierwszego/drugiego stopnia/jednolitych studiów magisterskich oraz spełni warunki rekrutacji ustalone przez Wydział Akademii Sztuk Pięknych prowadzący tę formę studiów.

Czas trwania studiów:

4 semestry

Limit przyjęć w dodatkowym naborze:

10 miejsc

Termin i miejsce składania dokumentów:

24 września – 7 października 2015 r. w Sekretariacie Studiów Podyplomowych Wydziału Architektury Wnętrz, ul. Humberta 3, w godz. 10:00 – 14:00

Wymagane dokumenty:

- podanie/ankieta indywidualna (formularze dostępne w Sekretariacie bądź na stronie internetowej www.asp.krakow.pl) - dyplom/odpis dyplomu ukończenia studiów pierwszego, drugiego stopnia lub jednolitych studiów magisterskich Akademii Sztuk Pięknych, Wydziałów Sztuki i Wydziałów Pedagogiki Artystycznej, Wydziałów Architektury Politechnik i innych szkół wyższych.
- kserokopia dowodu osobistego/paszportu (oryginał do wglądu)
- dwie fotografie o wymiarach 35×45 mm (typu legitymacyjnego)

Termin egzaminu:
9 października 2015 r.

Ogłoszenie wyników:

12 października 2015 r. godz. 14:00

Przebieg postępowania kwalifikacyjnego

- prezentacja prac lub założeń programowych uzasadniających wybór kandydata (punktacja 0-9 punktów)
- rozmowa kwalifikacyjna na temat przedstawionych prac lub programu, osiągnięć, zainteresowań i doświadczeń zawodowych kandydata (punktacja 0-6 punktów)

Kandydat może otrzymać maksymalnie 15 punktów (egzamin uznaje się za zdany, gdy kandydat uzyska minimum 10 punktów).

Informacje dodatkowe:

Informujemy, że studia podyplomowe z zakresu "Projektowania Architektury Wnętrz" zostaną uruchomione jeśli liczba osób które zdały pozytywnie egzamin wstępny w pierwszym oraz dodatkowym naborze wyniesie łącznie co najmniej 10 osób.

Rekrutacja 2015 pikto