Studenci Wydziału Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie uczestniczyli w zajęciach plenerowych w Zakopanem.

Dziewiętnastoosobowa grupa w składzie: Szymon Wal, Karolina Łukawska, Patrycja Zelek, Natalia Rałska, Fryderyk Sosnowski-Kessler, Gabriela Najderek, Michał Bies, Aneta Misiaszek, Andrzej Baziak, Urszula Bojenko, Tomasz Bugajski, Dorota Rutkowska, Kamil Sosin, Żaneta Bzdyl, Marcin Nowak, Natalia Sarad, Elżbieta Gut, Dawid Królicki oraz Daniel Migacz pracowała twórczo w Zakopanem od 21 do 28 września br. Opiekunami byli Krzesimir Wiater i Jacek Dudka. Efekty ich działań można oglądać do 1 listopada 2015 roku w Galerii Promocyjnej ASP przy pl. Matejki 13. Wernisaż wystawy miał miejsce 22 października 2015 r.

Harenda 2015 ASP w Krakowie 1