Zapraszamy na Dzień Otwartych Drzwi wszystkich, którzy pragną wiedzieć więcej o procesie przygotowania na studia na Wydziale Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie.

Dzień Drzwi otwartych Wydziału Architektury Wnętrz odbędzie się w sobotę, 20 lutego 2016 r. w godz. 10.00-16.00.

W ramach Dnia Drzwi Otwartych będą mieć miejsce nieodpłatne zajęcia warsztatowe (prosimy przynieść przybory do rysowania, linijkę, nożyczki do papieru, 2 szt. bloku technicznego A3, taśma malarska szeroka) i konsultacje własnych prac (świadczące o Was i Waszych zainteresowaniach sztuką, architekturą i przestrzenią)

Program:

10.00-13.00 - Projektowanie przestrzenne; mgr Patrycja Ochman