Zapraszamy do udziału w zajęciach Otwarte Warsztaty Projektowania. Aktualne terminy zajęć dostępne są na stronie Wydziału Form Przemysłowych w zakładce aktualności. Szczegóły na www.

Spotkania te organizowane są przez Fundację Rzecz Piękna w ramach Otwartych Warsztatów Projektowania. Zajęcia przeznaczone są dla osób nie będących studentami Wydziału Form Przemysłowych, które ukończyły 16 lat i chcą rozwinąć swoją wiedzę i umiejętności z zakresu projektowania. Zajęcia obejmują rysunek z natury, podstawy projektowania produktu i komunikacji wizualnej. Podczas ćwiczeń z rysunku, uczestnicy rozwijają swoje umiejętności poprzez wykonywanie studium martwej natury oraz realizowanie przygotowywanych przez prowadzących zadań. Dodatkowo w ramach spotkań organizowane są wykłady z historii wzornictwa (uczestnictwo w wykładach jest bezpłatne).

Otwarte Warsztaty Projektowania składają się z wykładów i ćwiczeń praktycznych koncentrujących się na wybranych zagadnieniach z różnych dziedzin projektowania. W ramach zajęć przewidziane są również korekty prac domowych. Każdy z cykli jest odrębną "całością" i uczestnicy mogą dołączać do grupy od dowolnie wybranego cyklu. Zajęcia podzielone są cykle, składające się z czterech spotkań po 6 godzin zegarowych każde. Uczestnicy pracują w grupach 10-15 osób. Zajęcia są płatne – koszt jednego cyklu (24 godziny zegarowe) 460 złotych. Wszystkie zajęcia prowadzone będą przez pracowników naukowo-dydaktycznych zatrudnionych na Wydziale Form Przemysłowych.

Regulamin uczestnictwa w zajęciach 2015/2016.

Więcej o Fundacji Rozwoju Wydziału Form Przemysłowych ASP w Krakowie na www.

Osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie się WYŁĄCZNIE za pośrednictwem poczty elektronicznej

Na wszystkie maile odpowiadamy, jeżeli nie dostają Państwo odpowiedzi - proszę sprawdzić folder SPAM. Dziekanat nie udziela informacji o warsztatach.

OWP

pikto OWP