W poniedziałek, 27 listopada 2017, o godz. 11.00 w Auli Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie odbędzie się konferencja sprawozdawcza Projektu Ogólnopolskie Badanie Losów Zawodowych Absolwentów Uczelni Artystycznych. Projekt został wyróżniony Nagrodą Specjalną Konkursu LUMEN 2017 Liderzy Zarządzania Uczelnią.

Na konferencji przedstawione zostaną wyniki badania losów zawodowych absolwentów uczelni artystycznych, którzy obronili dyplom w latach 2014 i 2016, z podziałem na uczelnie muzyczne, plastyczne oraz teatralne i filmowe. Odbędzie się także dyskusja dotycząca dalszej formuły realizacji badania losów absolwentów na uczelniach artystycznych.

Osoby zainteresowane udziałem w konferencji proszone są o potwierdzenie swojej obecności pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 24 listopada 2017r. do północy.

pikto projekt_abk