W piątek, 2 marca 2018 r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień 4. edycji Konkursu na Projekt Scenografii i Kostiumów - Kraków 2018. Organizatorem konkursu jest Katedra Scenografii Wydziału Malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie, prowadzona przez prof. Małgorzatę Komorowską.

ASP w_Krakowie_01

Nagrody wręczali Prorektor ds. Studenckich, dr hab. Jan Tutaj, prof. ASP oraz prof. Małgorzata Komorowska. W tegorocznej edycji konkursu jury przyznało aż trzy pierwsze nagrody. Otrzymali je: Kamil Nadolski, Anita Nowak oraz Paula Smolka. Wyróżnienia trafiły do: Zuzanny Kusio, Weroniki Łęskiej, Wiktowi Nowotnej, Izabeli Meyze i Pawła Sergunina.

Wystawę pokonkursową można było oglądać w sali im. prof. Karola Frycza Katedry Scenografii.

ASP w_Krakowie_02

ASP w_Krakowie_03