Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów aktualnosci_2018/Nie_powtorzy oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

We wtorek, 10 kwietnia 2018 r. w Galerii "Akademia w Bronowicach" odbył się wernisaż wystawy "To się więcej nie powtórzy". Wystawę otworzył JM Rektor prof. Stanisław Tabisz a także Prorektor ds. Studenckich a zarazem Kurator Galerii "Akademia w Bronowicach" dr hab. Jan Tutaj. prof. ASP, Dziekan Wydziału Form Przemysłowych prof. Maria Dziedzic oraz Kierownik Katedry Sztuk wizualnych prof. Andrzej Ziębliński.

Na ekspozycji prezentowane są prace fotograficzne pedagogów z Katedry sztuk Wizualnych Wydziału Form Przemysłowych: Gabrieli Buzek-Garzyńskiej, Łukasza Kieferlinga, Kai Kordas, Dawida Kozłowskiego oraz Miłosza Pobiedzińskiego. Wystawie towarzyszy katalog, w którym we wstępie Dawid Kozłowski pisze "...Wystawa to się więcej nie powtórzy/it won't happen again jest przykładem zmierzenia się z materią fotografii, rozumianą jako środek przekazu artystycznego, w którym nie można oddzielić od siebie "przyległości" i "przypadkowości". Celem i intencją twórców prezentowanych na wystawie prac jest próba ustosunkowania się do otaczającej rzeczywistości w sposób, w który na pierwszy plan wysuwa się efemeryczność aktu kreacji..."

Wystawa będzie czynna do 25 maja 2018 r. w Galerii "Akademia w Bronowicach" (CH Galeria Bronowice, ul. Stawowa 61, 31-346 Kraków).

{gallery}aktualnosci_2018/Nie_powtorzy{/gallery}

pikto powtorzy