Studenci Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie z Wydziału Grafiki z Pracownii Fotografii 3 odnieśli duży sukces w Międzynarodowym Konkursie Fotografii Cyfrowej "Cyberfoto 2018".

Nagrody i wyróżnienia otrzymali:
II nagroda  - "Upływy" Matylda Awdziejczyk, II r.

M.AwdziejczykUpływy2017-18

III nagroda - "Materializacja pustki" Adrian Wolańczyk, IV r.

A.WolańczykMaterializacja Pustki22017-18

Wyróżnienie - "Arealne" Natalia Kubiela, II r.

N.KubielaArrealne2017-18

Ponadto do wystawy zakwalifikowali się:
Karol Szafran, Wiktor Wiater, Szymon Rejek, Filip Bruchnalski, Natalia Knycz, Magdalena Grodzka, Tomasz Wieloch

"W historii konkursu zawsze staraliśmy się nagradzać prace tchnące nieprzeciętną wyobraźnią, a jednocześnie posiadające filozoficzno-melancholijny podtekst, prace, w których widać intelektualną zabawę z wirtualną rzeczywistością, generującą nowatorstwo cyfrowych przestrzeni sztuki" - głos jury konkursu.

pikto cyberfoto