Zapraszamy wszystkich kandydatów na Wydział Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie do udziału w bezpłatnych warsztatach rzeźbiarskich, które odbędą się w sobotę, 2 marca 2019 r.

W programie:

09.00-13.00 - Rzeźba (studium głowy)

13.00-14.00 - Konsultacje

14.00-18.00 - Rysunek (studium aktu lub kompozycja)

Wydział Rzeźby zapewnia podstawowe materiały do realizacji ćwiczeń: papier, konstrukcję pod studium głowy, gliną.

Kandydat powinien być zaopatrzony w: narzędzia do rzeźby w glinie (nóż, szpatułki do modelowania), narzędzia do realizacji kompozycji przestrzennej (nożyczki, noże introligatorskie, kleje), materiały do rysowania (węgiel, grafit, etc.), żabki do przypinania papieru, ubrania do pracy.

Więcej na www.

plakat warsztaty_rzezbiarskie