Wydział Intermediów Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

Bezalel Academy of Art and Design, Jerusalem

Wydział Intermediów ASP w Krakowie

Polsko-Izraelskie spotkanie studentów, Kraków 2015, 23 listopada - 2 grudnia

Zapraszamy na uroczystą wystawę warsztatów oraz prezentację ich uczestników, studentów obu partnerskich uczelni.

Sahron Azagi, Eyal Chirurg, Shir Cohen, Bar Sharma Gafri, Tal Kantor, Alina Orlov, Shabatai Pinchevsky, Yotam Sivan, Amit Yemini, Karin Williger, Dawid Błachut, Amadeusz Ferduła, Jagna Firek, Zuza Gierter, Maciej Gniady, Krzysztof Kaczmar, Marta Kotwica, Maria Olbrychtowicz, Maja Sądel, Jana Shostak, Elisza Styrna, Dorota Tylka, Angelika Szkucik, Marcel Urban.

Zapraszamy także na wernisaż podsumowujący wspólne warsztaty, który odbędzie się 1 grudnia 2015 r. o godzinie 19.00 w Galerii Opcja (Wydział Intermediów, ul. Piłsudskiego 38, na parterze).

Więcej na www

planat intermedia