Po dwóch długich latach oczekiwań, tęsknoty, wspomnień i rozpamiętywania dawnych sukcesów oraz niepowtarzalnego klimatu magicznego miejsca jakim jest dla wielu osób mała wioska pod Giżyckiem powraca wspaniała tradycja WSPÓŁzawodnictwa akademickiego artystów.

Festiwal Sportowy Uczelni Artystycznych odbędzie się w drugiej połowie czerwca tj. pomiędzy 22 a 27 czerwca 2015 r. Możliwe jest to dzięki współpracy sześciu smaorządów uczelni artystycznych w Polsce, w tym Samorządu Studenckiego ASP w Krakowie. Wydarzenie objęte jest patronatem Forum Studentów Uczelni Artystycznych.

W programie przewidziane są:
- rozgrywki piłkarskie na boisku "orlik" (panowie i PANIE)
- zawody w siatkówce plażowej
- turniej ping-ponga
- sztafetę kajakową
- biegi 4x400 metrów
- mecze siatkówki i koszykówki
- turniej piłkarzyków
- cowieczorne bicie rekordów w nietrafieniu w największą ilość puszek we FLUKIM!!!

Zapewnione są:
- fenomenalna atmosfera
- jezioro Niegocin
- nocleg w domkach/pawilonach ok. 15 osobowych (dwa piętra)
- całodniowe wyżywienie
- Tawerna "Wabędź"

WSZYSTKO TO W CENIE 400ZŁ!!!!

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w temacie wpisujcie WILKASY)

Dołącz do wydarzenia na FB

11216216 10204374299186535 5982007233385733565 o