Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie zaprasza wszystkich studentów Akademii, którzy interesują się sportem do przystąpienia do jednej z sekcji sportowych.

W bieżącym roku akademickim na pewno będą funkcjonować sekcje: wspinaczka sportowa i rekreacyjna oraz muay thai. Reszta, tak naprawdę zależy od oczekiwań studentów.

W poprzednich latach funkcjonowała sekcja: lekka atletyka, siatkówka, koszykówka, snowboard, narciarstwo oraz jazda konna.

Spotkanie organizacyjne odbędzie się w środę, 28 października 2015 r. o godzinie 19.00, w sali C (poziom -1) na Placu Matejki 13.

Do zobaczenia!

azs logo pikto