Wydział Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki

Zaprasza na DNI OTWARTE 23–24 stycznia 2015 roku (piątek i sobota),

w godz. 10.00–14.00.

Pracownia Wydział Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki ASP Kraków 2

Dostępne będą pracownie specjalistyczne – artystyczne, technologiczne i konserwatorskie w następujących w budynkach:
• ul. Lea 27-29 (Pracownia Technologii i Technik Mineralnych, Pracownia Technologii i Technik Organicznych, Pracownia Technologii i Technik Rzeźbiarskich, Pracownia Konserwacji i Restauracji Malowideł Ściennych, Pracownia Przenoszenia Malowideł Ściennych, Pracownie Malarstwa, Rzeźby i Rysunku, Zakład Chemii Konserwatorskiej)
• ul. Karmelicka 16 (w oficynie) (Pracownia Konserwacji i Restauracji Rzeźby Kamiennej, Ceramiki i Stiuku)
• ul. Smoleńsk 9 (Pracownia Konserwacji i Restauracji Malowideł na Drewnie, Pracownia Konserwacji i Restauracji Malowideł na Płótnie, Pracownia Konserwacji i Restauracji Malowideł na Podłożu Papierowym, Pracownia Konserwacji i Restauracji Rzeźby Drewnianej, Polichromowanej)

Pracownia Wydział Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki ASP Kraków 3

Pracownia Wydział Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki ASP Kraków 1

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE

Wydział Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki

Akademii Sztuk  Pięknych im.  Jana Matejki w Krakowie

Zaprasza na  DNI  OTWARTE   23 – 24 stycznia 2015 roku (piątek i sobota), w godz. 10 – 14.

Dostępne będą pracownie specjalistyczne – artystyczne, technologiczne i konserwatorskie w następujących  w budynkach:

·         ul. Lea 27-29 (Pracownia Technologii i Technik Mineralnych, Pracownia Technologii

i Technik Organicznych, Pracownia Technologii i Technik Rzeźbiarskich, Pracownia Konserwacji i Restauracji Malowideł Ściennych, Pracownia Przenoszenia Malowideł Ściennych, Pracownie Malarstwa, Rzeźby i Rysunku, Zakład Chemii Konserwatorskiej)

·         ul. Karmelicka 16 (w oficynie) (Pracownia Konserwacji i Restauracji Rzeźby Kamiennej, Ceramiki i Stiuku)

·         ul. Smoleńsk 9 (Pracownia Konserwacji i Restauracji Malowideł na Drewnie,  Pracownia Konserwacji i Restauracji Malowideł na Płótnie, Pracownia Konserwacji i Restauracji Malowideł na Podłożu Papierowym, Pracownia Konserwacji i Restauracji Rzeźby Drewnianej, Polichromowanej)

/* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri",sans-serif; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-fareast-language:EN-US;}