17 listopada 2022 r.

Znamy zwycięzców IV edycji konkursu CX ART organizowanego wśród naszych studentów. W tym roku laureatami zostali Stanisław Czwartos - student IV roku oraz Ilona Karp - studentka V roku z kierunku Malarstwo. 2 grudnia nastąpi oficjalne przekazanie obrazów firmie Consultronix, która razem z Akademią Sztuk Pięknych jest organizatorem.

Celem konkursu jest wsparcie młodych artystów na początku ich kariery. Jak co roku swój udział zgłosiło około 30 uczestników, z pośród których jury (w składzie dwóch przedstawicieli ASP i jeden z firmy Consultronix) wybrało 10 prac. Następnie wyłoniono dwa najlepsze obrazy, które zostaną zakupione przez firmę Consultronix za kwotę 2500 zł każda i trafią do jej zbiorów.

Wszystkie prace zwycięzców oraz pozostałych osób zakwalifikowanych do drugiego etapu zostaną zaprezentowane na wystawie pokonkursowej w siedzibie firmy. Po oficjalnym przekazaniu obrazów, goście biorący udział w wydarzeniu będą mieli okazję zobaczyć ich bogatą kolekcję dzieł sztuki, która liczy około 150 obiektów.

Wszystkim uczestnikom i uczestniczkom konkursu serdecznie gratulujemy!

Wstęp na wydarzenie jest wolny!

Miejsce: siedziba firmy Consultronix w Balicach ul. Przemysłowa 17

Termin: 2 grudnia o godzinie 14:00