www.punktywidzenia

Odbędzie się w dniach 8 - 10 kwietnia bieżącego roku w Łodzi, w Galerii Manhattan.
Jest to impreza kierowana do studentów polskich uczelni wyższych, a w szczególności tych artystycznych. Festiwal ma stanowić przegląd twórczości studenckiej w zakresie sztuki wideo. Spośród zgłoszonych do przeglądu twórców wybierzemy kilkudziesięciu, których prace zaprezentujemy na Festiwalu. Zagwarantujemy im nocleg w Łodzi i wyżywienie w postaci jednego posiłku dziennie w czasie trwania imprezy.

Projekcje wyłonionych do przeglądu prac poprzedzą wykład Prof. Ryszarda W. Kluszczyńskiego, prezentacje pracowni Multimediów Konrada Kuzyszyna oraz grupy Videopunkt.

Nadsyłanie prac do 20 marca 2011

Wszelkie szczegóły dotyczące Festiwalu oraz zasad uczestnictwa w nim można znaleźć na stronie internetowej - http://www.punktywidzenia.com/

PlakatPunktyWidzenia