rzecz_piekna_logo

Fundacja RZECZ PIĘKNA zaprasza na II cykl zajęć w ramach Otwartych Warsztatów Projektowania. Zajęcia przeznaczone są dla osób, które ukończyły 16 lat, nie są studentami Wydziału Form Przemysłowych ASP w Krakowie, interesują się wzornictwem i chcą rozwinąć swoje umiejętności w zakresie rysunku, malarstwa, podstaw projektowania komunikacji wizualnej oraz podstaw projektowania produktu.

Cykl obejmuje 4 spotkania, po 6 godzin zegarowych każde, w tym 2x 3 godziny zajęć z zakresu podstaw projektowania produktu, 2x3 godziny zajęć z zakresu podstaw projektowania komunikacji wizualnej, 4x 3godziny zajęć z rysunku/malarstwa. Zajęcia składają się z krótkich wykładów oraz ćwiczeń praktycznych.Zajęcia odbywają się w grupach 10-15 osób, w pomieszczeniach dydaktycznych WFP przy ul. Smoleńsk 9.

Rozpoczęcie II cyklu planowane jest na sobotę 16 kwietnia 2011.
Osoby zainteresowane proszone są kontakt mailowy: