Drodzy Kandydaci i Kandydatki,

przypominamy, że trwa już rekrutacja na część kierunków studiów prowadzonych w krakowskiej ASP. Pamiętajcie, że aby wziąć udział w egzaminach wstępnych:

W trosce o Wasze zdrowie egzaminy wstępne na większość kierunków odbywają się online, a w przypadku zachowania formy stacjonarnej dołożyliśmy wszelkich starań, aby zapewnić Wam bezpieczne i komfortowe warunki uczestnictwa w egzaminie. Na naszej stronie znajdziecie szczegółowe informacje dotyczące egzaminów na poszczególnych kierunkach.

Kandydaci aplikujący na kierunki:
- scenografia
- rzeźba
- konserwacja i restauracja dzieł sztuki (obie specjalności)
- architektura wnętrz (wszystkie kierunki studiów stacjonarnych i niestacjonarnych)

przesyłają swoje prace za pośrednictwem systemu rekrutacji online - w formie elektronicznej. Należy w swoim profilu, po kliknięciu w wybrany przez siebie kierunek studiów, w zakładce etapy rekrutacji, udostępnić/dodać własne prace, zgodnie z wytycznymi wskazanymi w zakładce "rekrutacja - zasady rekrutacji" - w opisach kierunków.

Kandydaci aplikujący na kierunki:
- malarstwo
- grafika
- wzornictwo

przesyłają swoje prace na wskazane w opisach kierunków, adresy mailowe.

Warunkiem udziału w rekrutacji jest przesłanie wymaganej ilości prac.

Uwaga: prosimy nie zostawiać rejestracji online na ostatni dzień i ostatnie godziny działania sytemu. System zamyka możliowść edycji danych przez kandydata z chwilą zakończenia rejestracji online wskazanej dla każdego kierunku studiów.

Weź udział w rekrutacji i dołącz do grona studentów krakowskiej ASP!