Informujemy, że w obecnej sytuacji epidemicznej czytelnia jest zamknięta. Biblioteka udostępnia zbiory tylko poprzez wypożyczenia. Ponadto wykonujemy skany/ksero zamówionych materiałów, pomagamy w kwerendach i zdobywaniu informacji.

Wszystkie zasady w jaki sposób można korzystać z Biblioteki oraz jak uzyskać pomoc znajdziecie na naszej stronie.

Ważne dla studentów I roku. Dotychczas organizowaliśmy dla Was spotkania w czytelni, gdzie pokazywaliśmy Wam jak korzystać z katalogów i wyszukiwać książki. W związku z sytuacją epidemiczną, szkolenia te przełożone są na 2-gi semestr. Jednak pragnąć Wam umożliwić korzystanie z Biblioteki, przygotowaliśmy informację o możliwości zapisywania się, zamawiania i wypożyczania książek już teraz. Znajdziecie je na naszej stronie.

Foto Henry BeUnsplash