Zastanawiałeś się kiedyś, jak wygląda DNA albo dlaczego bakterie świecą? Masz w sobie ciekawość i zachwyt światem? Lubisz się rozwijać, jesteś odpowiedzialny i chcesz zdobyć kompetencje, które przydadzą Ci się w życiu zawodowym? Wiesz, że ważne jest nie tylko zdobywanie wiedzy, ale też krytyczne myślenie i praca zespołowa?

Jeśli chcesz rozwinąć swoje kompetencje i pomagać innym, to znaczy, że wolontariat w Fundacji Uniwersytet Dzieci jest dla Ciebie!

Co robi wolontariusz?

• poznaje świat razem z dziećmi
  • wspiera organizacyjnie warsztaty i wykłady prowadzone przez naukowców
  • animuje aktywność dzieci
  • opiekuje się dziećmi (6-14 lat) i dba o ich bezpieczeństwo

Co oferujemy?

• udział w różnych szkoleniach
  • możliwość poznawania wielu inspirujących osób: naukowców, ekspertów, innych wolontariuszy
  • udział w tworzeniu dużego i nowoczesnego przedsięwzięcia edukacyjnego
  • możliwość dostosowania wolontariatu do codziennych zajęć - zajęcia odbywają się w sobotnie przedpołudnia
  • umowę wolontaryjną i certyfikat lub zaświadczenie po zakończeniu współpracy

Jedno jest pewne: bez wolontariuszy nie byłoby możliwe zrealizowanie wszystkich zajęć!

Zapraszamy do współpracy ludzi, którzy chcą zmieniać edukację, wspierać najmłodszych adeptów nauki, rozwijać siebie i poznać mnóstwo nowych osób!

Dołącz do nas!

Nie zwlekaj! Przygodę rozpocznij już dziś!

12033240 1496162647362855 9168353032465941296 n

ud pikto