W dnich 4 i 5 marca 2016 r. będą realizowane warsztaty dla studentów Otwartej Pracowni Mody. Poprowadzą je Małgorzata Czudak (profesor ASP w Łodzi, projektant mody) oraz Łukasz Jemioł (projektant, twórca marki Łukasz Jemioł i Łukasz Jemioł BASIC, jeden z najbardziej utalentowanych polskich projektantów, absolwent ASP w Łodzi). Warsztaty odbędą się w gmachu głównym Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie.

pikto Jemioł-Czudak

Temat przewodni warsztatów to zjawisko KONTRASTU rozumianego w różnych aspektach i opatrywanego na różnych płaszczyznach. Kontrast, przeciwieństwa są obecne w naszym życiu i otoczeniu, często w zaskakujących połączeniach i zestawieniach. Jak zinterpretują  to hasło studenci? Wyniki ich działań będą do obejrzenia na zdjęciach oraz wystawie.

dr hab. Małgorzata Czudak

Plakat Czudak i Jemioł