Zapraszamy na warsztaty dla młodzieży prowadzone są przez studentów Wydziału Architektury Wnętrz oraz Fundację Prodeste. Uczestnicy wezmą udział w przygotowanych dla nich grach i zabawach terenowych, działaniach interaktywnych w wybranych przestrzeniach budynku Akademii Sztuk Pieknych w Krakowie, dzięki czemu poznają specyfikę naszych pracowni, warsztat artysty, a także sposoby pracy studentów naszej uczelni. Będą mieli okazję odwiedzić nasze najnowsze i najstarsze przestrzenie dydaktyczne, zapoznać się z ich funkcjonowaniem i historią, skorzystać z naszych pracowni multimedialnych. Celem warsztatów jest zbadanie istniejących w przestrzeni uczelni standardów dla projektowania miejsc przyjaznych osobom z autyzmem.

Warsztaty odbędą się 28 marca 2015 r., w godz. 10.00-16.00.

Miejsce realizacji warsztatów – Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie, pl. Matejki 13.

PROGRAM WARSZTATÓW

WPROWADZENIE
12.00 spotkanie w hallu głównym na parterze budynku
12.30 sala audiowizualna poziom -1 (około 30 min)