Uczelniana Komisja Wyborcza informuje, że w najbliższą środę 17 czerwca 2020 roku odbędą się wybory na funkcję rektora Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie na kadencję 2020-2024.

Wybory odbędą się za pomocą modułu ankiet systemu Akademus. Aby zagłosować w wyborach, elektor zobowiązany jest do

• wejścia na stronę internetową akademus.asp.krakow.pl,

• zalogowania się swoim służbowym adresem e-mail i

• wejścia w zakładkę "twoje ankiety", aby tam oddać głos na wybranego kandydata.

Głosowanie odbędzie się w środę 17.06.2020 w godzinach 6:00-21:00.

Wyniki I tury wyborów zostaną ogłoszone niezwłocznie po analizie danych przez Uczelnianą Komisję Wyborczą jeszcze tego samego dnia.

W razie problemów związanych z oddaniem głosu, Uczelniana Komisja Wyborcza prosi o kontakt z działem informatycznym ASP w Krakowie.

Jeśli któryś z elektorów czuje się niepewnie w związku z oddawaniem głosu w sposób zdalny, będzie miał możliwość zagłosować przy pomocy asysty: między godziną 9:00 a godziną 17:00 w budynku ASP przy placu Matejki w Krakowie będzie czekał komputer wraz z dyżurującym pracownikiem działu informatycznego oraz jednym przedstawicielem Uczelnianej Komisji Wyborczej.

Na naszej stronie znajduje się instrukcja głosowania przez system Akademus.

Zachęcamy do głosowania!

w imieniu Uczelnianej Komisji Wyborczej,