Komunikat Uczelnianej Komisji Wyborczej w sprawie wstępnego zgłaszania kandydatów na Rektora

Uczelniana Komisja Wyborcza informuje, że każdy senator może zgłosić jednego kandydata na funkcję rektora Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. Aby dokonać zgłoszenia, należy wysłać wypełniony formularz „zgłoszenie dla kandydata na rektora 2020”, na adres e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ze swojego służbowego adresu e-mail zakończonego sufiksem asp.krakow.pl.

Termin wstępnego zgłaszania kandydatur na funkcję rektora upływa 26 maja 2020 roku o godzinie 15:00.

Formularz „zgłoszenie dla kandydata na rektora 2020” stanowi załącznik do niniejszego komunikatu.

Komunikat Uczelnianej Komisji Wyborczej w sprawie zgłaszania kandydatów na członków senatu i procedowania zdalnego

Uczelniana Komisja Wyborcza informuje, że kandydaci na członków senatu mogą być zgłaszani w sposób zdalny za pośrednictwem służbowego adresu e-mail na formularzu zgłoszeniowym , a także na stronie internetowej Akademii w zakładce: Wybory 2020 / Druki. Wynika to z uchwały nr 11 Uczelnianej Komisji Wyborczej ws. formy przeprowadzenia wyborów.

Uczelniana Komisja Wyborcza informuje, że wybory do Rad Wydziału są przeprowadzane przez poszczególne Okręgowe Komisje Wyborcze w terminach określonych przez poszczególne Okręgowe Komisje Wyborcze przed upływem kadencji danej Rady Wydziału.