Na Wydziale Intermediów (Krzemionki 30) od 13 do 15 grudnia 2019 odbędzie się cykl wydarzeń związanych z konkursem ICIA 2020 oraz prolog i zapowiedź Open Call konkursu.

ICIA Prolog WI

Podczas zaplanowanych wydarzeń, które są wstępem do ogłoszenia naboru projektów do przyszłorocznej edycji Międzynarodowego Konkursu na Intermedialne Dzieło Sztuki ICIA 2020 powrócimy wspomnieniami do zeszłorocznego konkursu.

Pokażemy cztery nagrodzone prace na Intermedialne Dzieło Sztuki w formie cyklu projekcji na cztery ekrany i ośmiokanałowy dźwięk.

Poza tym:

• Przedstawimy aktualny etap realizacji nagrodzonego rok temu konceptu dzieła intermedialnego autorstwa Krzysztofa Mazura pt. „Supersymetria". W pełnej odsłonie zostanie zaprezentowane w trakcie 2. edycji konkursu ICIA 2020.
  • Zaprezentujemy możliwości nowego, wirtualnego modułu konkursowego VR. W trakcie trzech dni prezentacji będzie można zanurzyć się w pełni cyfrowym wymiarze rzeczywistości wirtualnej.

Będzie można też bezpośrednio zanurzyć się w przestrzeni VR w realizacji pt. Wanderlust VR, autorstwa kierownika Pracowni Animacji Wydziału Intermediów Marcina Pazery.