Szanowni Państwo, Drodzy Studenci,

W imieniu Porozumienia Samorządów Studenckich Uczelni Krakowa mam zaszczyt zaprosić na

III Studencki Festiwal Kultury - KULTURAlia 2011(08.05-18.05).

Ta ogólnouczelniana inicjatywa ma promować młodych krakowskich artystów, jednocześnie ubarwiając harmonogram kulturalny naszego miasta. Młodzi artyści, obecne trendy oraz standardowe pojęcie KULTURA będzie towarzyszyć uczestnikom organizowanego w całości przez studentów przedsięwzięcia. III edycja festiwalu będzie znacznie bardziej rozwinięta.

W tym roku stawiamy na KONCERTY, TEATR, WYSTAWY, POEZJĘ, STREET ART, MAPPING, VIDEO ART, a nawet MODĘ. Jednym słowem wszystko co można nazwać SZTUKĄ!

KULTURAlia to również impreza partnerska Juwenaliów Krakowskich 2011.

Ponadto po raz kolejny patronat nad imprezą objął Prezydent Miasta Krakowa prof. Jacek Majchrowski, a nasze działania wspierają przedstawiciele Rady Miasta.

Koordynator KULTURAliów 2011

Maciej Mędrala