Wszystkich studentów zainteresowanych grafiką i projektowaniem zapraszamy na wyjątkowy wykład w ramach którego poznasz nowy ekosystem narzędzi od Microsoft i nauczysz się, z pomocą Adobe Photoshop, projektować piękne aplikacje na Windows 8. Bądź pierwszy i zarabiaj na aplikacjach lub weź udział w konkursie Microsoft i eduweb.pl i wygraj telefon lub 3000 zł za projekt aplikacji!

Zapraszamy na spotkanie Microsoft Design Day na Wydziale Form Przemysłowych Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie, które odbędzie się we wtorek
12 Marca 2013 r. o godzinie 13:00, w sali 108, w budynku WFP przy ul. Smoleńsk 9.

Agenda spotkania:

• Nowe narzędzia od Microsoft
  • Wprowadzenie do interfejsu Modern UI
  • Praktyczne sztuczki w Adobe Photoshop
  • Wykorzystanie Adobe Illustrator
  • Konkurs Odpicuj Aplikację!

Dwugodzinny wykład poprowadzi Grzegorz Róg (eduweb.pl).

Do zobaczenia!

Microsoft Polska