Dwójka studentów - Betina Bożek i Piotr Kabat - z Pracowni Filmu Animowanego Wydziału Grafiki została nagrodzona podczas 24. Festiwalu Filmowego "Etiuda&Anima".

W konkursie ANIMA.PL rywalizowało 43 filmów z Polski (do selekcji wpłynęło ich ponad 100). Decyzją jury w składzie: Jerzy Kucia (przewodniczący), Andrzej Orzechowski, Piotr Młodożeniec, Bernard Genin, Hubert Sielecki dyplom honorowy otrzymał Piotr Kabat za „Super rzecz”. Nagrodę ASIFA Poland oraz wyróżnienie jury studenckiego (w składzie: Kaja Sulima, Marzena Pitek, Anna Waćkowska) otrzymał również Piotr Kabat za „Super rzecz”. Publiczność nagrodziła natomiast film „Ojezu” autorstwa Betiny Bożek.

Fragment wyróżnionego filmu Piotra Kabata "Super rzecz" można zobaczyć na kanale YouTube.

You must have the Adobe Flash Player installed to view this player.

pikto super_rzecz