Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów aktualnosci_2018/Dary_Harenda oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Z inicjatywy prof. Adama Brinckena w Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie przeprowadzono zbiórkę prac pedagogów i studentów. Akcji przyświecało hasło "Dar dla Harendy". Zebrano 57 obrazów, rysunków, kolaży i fotografii. Dzieła zawisły na ścianach korytarzy i pokoi w Domu Pracy Twórczej w Zakopanem należącym do Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie wprowadzając jeszcze więcej artystycznej atmosfery do tego niezwykłego miejsca. Montaż prac odbył się w środę, 19 grudnia 2018 r.

Swoje prace przekazali: Bogusław Bachorczyk, Bartłomiej Bałut, Adam Brincken, Natalia Buchta, Natalia Curzydło, Marcin Czaja, Tomasz Daniec, Natalia Batko-Gajda, Veronika Hapcenko, Katarzyna Homoncik, Barbara Iwańska, Angelika Jakubas, Agata Jarosławiec, Katarzyna Jazienicka, Paulina Jaklik, Aneta Fausek-Kaczanowska, Wojciech Kopeć, Małgorzata Komorowska, Karolina Korecka, Magdalena Sara Krawczyk, Jędrzej Krzyszkowski, Monika Wanyura-Kurosad, Kaja Mucha, Kinga Nowak, Katarzyna Makieła-Organisty, Ewelina Pazowska, Katarzyna Piątek, Weronika Poje, Rafał Pytel, Sylwia Rams, Katarzyna Rysz, Edyta Sobieraj, Mieczysław Stec, Iwona Stojek, Aleksandra Szczepanik-Szałas, Stanisław Tabisz, Anna Tajak, Joanna Turek, Marek Wawrzkiewicz, Wiktor Wiater, Grzegorz Wnęk, Patrycja Wojtanowska , Przemysław Wideł, Katarzyna Stryszowska-Winiarz, Margarita Vladimirowa, Joanna Zemanek.

Więcej na temat Domu Pracy Twórczej i Domu Planerowego, w tym oferty noclegów na www.

{gallery}aktualnosci_2018/Dary_Harenda{/gallery}pikto dary_harenda