05 grudnia 2022 r.

To była dla nas bardzo trudna decyzja. Z powodu wysokich kosztów, jakie krakowska Akademia Sztuk Pięknych ponosi w związku z ogrzewaniem, zostaliśmy - w ramach oszczędności - zmuszeni zamknąć wszystkie budynki wydziałowe oraz główny gmach ASP.

Od 3 grudnia do 8 stycznia 2023 r. zajęcia będą odbywać się zdalnie. Wszystkie sprawy administracyjne można załatwiać emailowo lub w siedzibie przy pl. Nowaka-Jeziorańskiego 3 (stary budynek dworca PKP).

Drodzy Studenci i Studentki liczymy na Wasze zrozumienie. Z niecierpliwością odliczamy, kiedy znów się zobaczymy.