Pomimo pandemii i wszystkich ograniczeń, jakie nam przyniosła nadchodzi 4. edycja targów artystów i dizajnerów "Nówka sztuka". Wydarzenie odbędzie się stacjonarnie w krakowskiej ASP (13-14.11.2021) i online (13-30.11.2021). Nówka Sztuka, czyli młoda polska sztuka i design w najlepszym wydaniu, w jednym miejscu, prosto od artystów. Dostępny będzie: plakat, grafika, malarstwo, ilustracja, książka, fotografia, design, rzeźba.

Dla kogo to robimy? Między innymi dla Was, drodzy miłośnicy sztuki, fani designu i poszukiwacze oryginalnych prezentów. Chcielibyście zainwestować w sztukę, ale nie wiecie jak zacząć? Lubicie być na bieżąco z nowościami i debiutami? Chcielibyście wesprzeć artystów i cenicie bezpośredni kontakt z nimi? Lubicie obdarowywać bliskich wyjątkowymi prezentami, ale nie wiecie gdzie takich szukać? Przyjdźcie na targi artystów i dizajnerów i wybierajcie spośród całej różnorodności prac, której nie znajdziecie nigdzie indziej. To może być początek Waszej kolekcji! Uwierzcie nam warto wejść na tę ścieżkę i o tym będziemy Wam jeszcze opowiadać.

Kolekcjonerzy, wydawcy, przedstawiciele biznesu i branż kreatywnych, architekci i projektanci wnętrz. To wydarzenie również dla Was. Dlaczego? Bo Nówka Sztuka to idealna okazja do spotkań z twórcami, inspirujących rozmów, zakupu prac bez prowizji oraz szansa na nawiązanie współpracy z młodymi, dopiero wchodzącymi na rynek artystami i designerami, a także szansa na wspólne projekty. Pomóżmy im chwycić wiatr w żagle.

TRWA NABÓR! ZOSTAŃ WYSTAWCĄ! Twórcy, projektanci, bez Was to się nie uda. Stwórzcie z nami Nówkę Sztukę jakiej jeszcze nie było. Chodźcie pokazać swoje plakaty, grafikę, obrazy, ilustracje, książki, fotografie, biżuterię, meble, rzeźby. To szansa na wypromowanie swojej twórczości, zdobycie nowego doświadczenia, nawiązania kontaktów, ale też trafienia ze swoimi pracami do zainteresowanej i uważnej publiczności oraz świadomych, doceniających kolekcjonerów i przedstawicieli środowisk twórczych. Chcecie razem z nami zmienić myślenie o targach sztuki? Wypełnijcie formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie www. Na każde Wasze zgłoszenie czekamy z ogromną ciekawością i ekscytacją. Bardzo chcemy Was poznać!
Zgłoszenia przyjmujemy do 5 listopada 2021 r.

Masz pytania skontaktuj się z nami: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Organizatorzy: Fundacja Wydziału Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, One Productions
Współorganizator: ASP w Krakowie (pl. Matejki 13)

Projekt zrealizowano przy udziale finansowym Gminy Miejskiej Kraków w ramach wydarzenia „Sztuka do rzeczy – design w Krakowie”.

Więcej informacji na Facebook'u oraz www.