Wydział Intermediów ogłasza nabór na warsztaty:

„From Extreme Bodies to Virtual Selves: Sumo, Butoh, Robots & Performance Art - Od ekstremalnych ciał do wirtualnych jaźni: sumo, butoh, roboty i sztuka performance”

Nabór jest otwarty dla studentów ASP w Krakowie, w tym dla studentów Wydziału Intermediów oraz absolwentów tego wydziału z ostatnich 3 lat. Ze względów organizacyjnych – tyle osób może liczyć grupa warsztatowa – z otrzymanych zgłoszeń organizatorzy wybiorą dwadzieścioro uczestniczących.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 10 września 2023,

Termin warsztatów: 4 i 5 października 2023, w godzinach popołudniowych,

Miejsce: Wydział Intermediów, Berka Joselewicza 23, Kraków,

Szczegółowe informacje o zgłoszeniu na stronie www.