Wydział Architektury Wnętrz

podczas

The 90th Textile Institute World Conference,

która odbędzie się 25-28 kwietnia 2016 w Poznaniu

Otwarta Pracownia Projektowania Ubioru powstała na Wydziale Architektury Wnętrz w 2014 roku i kontynuuje działania podejęte w trakcie realizacji projektu "Sztuka Przedsiębiorcza - Rozwój współpracy z przedsiębiorcami jako element programu rozwoju uczelni" prowadzonego przez Akademię Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie w latach 2008-2013, finansowanego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Pracownia współpracuje z instytutami badawczymi w zakresie badań materiałowych, organizuje warsztaty dla studentów i zachęca wybitnych projektantów i znanych artystów do współpracy. Umożliwia studentom produkcję zaprojektowanych przez siebie ubrań.

Folder do pobrania w wersji .pdf

Folder Poznań OPPM

pikto OPPM w Poznaniu