Serdecznie zapraszamy na zajęcia organizowane przez Fundację Rzecz Piękna w ramach Otwartych Warsztatów Projektowania. Zajęcia przeznaczone są dla osób nie będących studentami Wydziału Form Przemysłowych, które ukończyły 16 lat i chcą rozwinąć swoją wiedzę i umiejętności z zakresu projektowania.

Zajęcia obejmują zajęcia z rysunku z natury, podstaw projektowania produktu i komunikacji wizualnej. Podczas zajęć z rysunki, uczestnicy rozwijają swoje umiejętności poprzez wykonywanie studium martwej natury oraz realizowanie ćwiczeń przygotowywanych przez prowadzących zajęcia.

Zajęcia projektowe składają się z wykładów i ćwiczeń praktycznych koncentrujących się na wybranych zagadnieniach z różnych dziedzin projektowania.

Oprócz zajęć praktycznych, co roku w maju, prowadzone są bezpłatne wykłady z historii wzornictwa. Szczegółowy harmonogram wykładów dostępny będzie na stronie Wydziału Form Przemysłowych około 15 kwietnia.

Więcej o najbliższym cyklu (ostatnim w roku akademickim 2014/2015) oraz wykładach z historii wzornictwa na stronie www.

Zapraszamy również na Letnie Warsztaty Konstrukcji Ubioru - szczegóły na stronie WFP w maju.

1394383884