W związku z nawiązaniem współpracy z Uniwersyteckim Szpitalem Dziecięcym w Krakowie studenci Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie zostali zaproszeni o udział w AUKCJI CHARYTATYWNEJ. Prośba została skierowana przez Panią Danutę Gilarską - dyrektor Stowarzyszenia "Koliber", które angażuje się w rozliczne wydarzenia mające na celu pomoc - w szczególności dzieciakom z nowotworami.

Przewodnicząca Samorządu Studenckiego Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie - Paulina Krupa - zaprasza do podarowania swoich prac na aukcję charytatywną.

Zbierane są prace wykonane w dowolnej technice (malarstwo, grafika, rysunek, mała forma rzeźbiarska - niewielkie płaskorzeźby czy też rzeźby łatwe w transporcie), biżuteria, techniki mieszane - itp. Oprawione prace można składać do 25 sierpnie 2015 roku w biurze samorządu na pl. Matejki 13.

Dane do katalogu należy przesyłać do 10 sierpnia 2015 r. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Dane powinny zawierać:

- zdjęcie pracy
- imię i nazwisko
- krótka notka o autorze
- wydział
- tytuł pracy