Biuro Karier Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie zaprasza do udziału w spotkaniu "Podstawy "know how" w pracy grafika" z udziałem Filipa Kuźniarza, które odbędzie się we wtorek, 29 maja 2018 r., w godz. 17.00-20.00 w siedzibie Biura Karier (Kraków, ul. Piłsudskiego 21/8).

Know how_pracy_grafika

Spotkanie będzie okazją by doowiedzieć się jak wygląda współczesny rynek pracy grafika, jak rozmawiać z pracodawcą, jak przygotować portfolio, jak wycenić dzieło, jak zarządzać swoją pracą i jakich błędów unikać.

Uczestnicy spotkania będą mieć okazję rozwiać swoje wątpliwości, a także skorzystać z możliwość konsultacji z Filipem Kuźniarzem w przyszłości.

Prowadzący:
Filip Kuźniarz - grafik projektowy, absolwent Wydziału Grafiki ASP w Krakowie, właściciel agencji brandingowej Wizualni.pl Wizualni, którego codzienna praca polega na wymyślaniu strategii wizerunkowych i zarządzaniu grafikami, współwłaściciel szkoły rysunku i autor wykładów wprowadzających do grafiki projektowej, projektant krakowskiego muralu „Lemomural” i współwłaściciel marki produktowej o zasięgu europejskim, która wybiła się dzięki jego etykietom.

Zapisy do niedzieli 27 maja pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Liczba miejsc ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń!

Spotkanie przeznaczone jest tylko i wyłącznie dla studentów i absolwentów Akademii Sztuk Pięknych im. Jana MAtejki w Krakowie.

Więcej na

pikto know_how