22 grudnia 2014 roku odbyło się posiedzenie jury konkursu na logo tegorocznej edycji Festiwalu Nauki w Krakowie. Spośród 41 nadesłanych prac do finału zakwalifikowano sześć prac z których jury nagrodziło pierwszą nagrodą w wysokości 3000 zł i skierowaniem pracy do realizacji projekt Oskara Walczaka (WFP) oraz dwoma równorzędnymi wyróżnieniami honorowymi prace Kai Piaskowskiej (WFP) i Agnieszki Mikus-Hrehorowicz (WFP).

Organizatorem konkursu była Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie.

Nagrodzonym gratulujemy, a uczestnikom serdecznie dziękujemy za nadesłanie projektów.

Jury:

• Kuba Sowiński (przewodniczący, Wydział Grafiki ASP)
  • prof. Dr hab. Robert Stawarz (przedstawiciel organizatora Festiwalu, Uniwersytet Pedagogiczny)
  • prof. Piotr Bożyk (prorektor ASP d/s Nauki i Spraw Zagranicznych)
  • Ewa Pawluczuk (Wydział Form Przemysłowych ASP)
  • Monika Wojtaszek-Dziadusz (Wydział Form Przemysłowych ASP)
  • Michał Jandura (Wydział Grafiki ASP)

A oto nagrodzony projekt Oskara Walczaka

festiwal nauki logo Oskar Walczak