Uniwersytet Pedagogiczny w imieniu realizatorów projektu Study in Krakow poszukuje kreatywnej osoby do prowadzenia profili społecznościowych oraz komponentu News & Events na stronie internetowej projektu.

Zapraszamy do zgłaszania swoich kandydatur osoby pomysłowe, nieszablonowe, wychodzące z inicjatywą, systematyczne, biegle znające język angielski w mowie i piśmie. Szczególnie liczymy na zgłoszenia osób aktywnie uczestniczących w życiu kulturalnym Krakowa.
Oferujemy pracę dla jednego z wiodących projektów promujących studia w Polsce wśród cudzoziemców. Dajemy możliwość uzyskania doświadczenia w pracy z najlepszymi krakowskimi uczelniami. Wykonywanie zadań odbywa się w nienormowanym czasie, więc można ją łączyć nie tylko ze studiami ale również z pracą na pełen etat. Z wybranym kandydatem podpiszemy od stycznia 2014 r. roczną umowę zlecenie, która może zostać przedłużona na kolejny rok.
Jeśli jesteś zainteresowany prosimy o przesłanie na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.:
- CV
- list motywacyjny w języku angielskim
- propozycje wpisu na Facebook’u o tematyce popularnonaukowej, która wg Ciebie mogłaby skłonić osoby odwiedzające nasz profil do dyskusji, akcji.

Na zgłoszenia czekamy do 30.11.2013 r.

studyinkrakow