Galeria R+ zaprasza do obejrzenia wystawy studentów Katedry Komunikacji Wizualnej Wydziału Form Przemysłowych Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

Na wystawie są zarówno plansze jak i obiekty - m.in. karty do gry, widgety czy opakowania stworzone przez ostatnie trzy lata przez studentów studiów I i II stopnia.

wystawa kkw studenci szczecin
Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie jako pierwsza w Polsce rozpoczęła kształcenie projektantów wzornictwa przemysłowego. Wydział Form Przemysłowych rozpoczął działalność w roku 1964. Od niemal samego początku w jego strukturach istniała Pracownia Komunikacji Wizualnej, która już w roku 1973 przekształciła się w całkowicie samodzielną jednostkę w randze Katedry.

Kurator wystawy: Jakub Patryk Łodej
Współorganizator wydarzenia: Galeria Gilotyna

Wystawa czynna do 29.02.2020.

Galeria R+
Plac Orła Białego 2