Od piątku 20 grudnia do 26 grudnia 2019, w ramach projektu Intermedia w kinie Kijów,  odbywać się będą projekcje prac studentów Wydziału Intermediów z Pracowni Animacji, Pracowni Transmediów, Pracowni Sztuki Performance oraz z Rejestracji i przetwarzania.

Są to 10 minutowe pokazy przed każdym seansem kinowym. Przez najbliższy tydzień zobaczyć będzie można:

1. Łukasz Stefański, „Eteroman”, dyplom licencjacki z Pracownia Animacji zrealizowany pod kierunkiem dr Marcina Pazery

2. Monika Skibińska, „Wiersz z ciała”, Pracownia Sztuki Performance

3. Bernard Śmałek, „Greenscreen”, Rejestracja i przetwarzanie

4. Cykl „6 sekund”, autorzy: Adam Zduńczyk, Bernard Śmiałek, Kamila Cyfra, Erwin Jeneralczyk, Ivan Say, Aleksandra Korzelska, Wojciech Ratajczak, Rafał Zelek, Pracownia Transmediów

Adam Zduńczyk:

Bernard Śmiałek: