13 kwietnia 2023 r.

Dziewiąta edycja wydarzenia PRO ARTE Sztuka Przedsiębiorcza. Biuro Karier ASP zaprasza do udziału studentki i studentów oraz absolwentki i absolwentów ASP w Krakowie. Wydarzenie odbywać się będzie od 17 do 30 kwietnia 2023 r. w formule online oraz stacjonarnie.

Pro Arte to cykliczne spotkania z pracodawcami i ekspertami rynku kreatywnego, którzy przybliżają realia oraz oczekiwania rynku sztuki i pracy.

Zapisy przez stronę Biura Karier po kliknięciu w link danego spotkania.

Program Pro Arte 2023 edycja wiosenna.