W chwili obecnej najkorzystniejszą formą zakupu dla studentów i wykładowców jest program Adobe Student & Teacher Edition ze zniżkami sięgającymi 80% w stosunku do ceny pakietów i produktów komercyjnych.

BOX-adobe2
Przykładowe ceny:

W ofercie znajdują się w/wym. pakiety Creative Suite oraz wybrane produkty punktowe np. Photoshop, Flash, Captivate, itp.

Zdecydowanie najbardziej opłaca się zakup oprogramowania w pakiecie premium ew. master.

Zakupione oprogramowanie może być wykorzystywane do celów edukacyjnych oraz komercyjnych wyłącznie na komputerze osobistym (np. umowa o dzieło) – nie wolno wykorzystywać w firmach lub do prowadzenia zajęć na uczelni.

Oprogramowanie działa przez 30 dni – po tym okresie musi być zarejestrowane w firmie Adobe - przed procesem rejestracji należy uzyskać Adobe ID - www.adobe.com - otrzymane Adobe ID pozwala m.in. na dostęp do numerów seryjnych zarejestrowanych programów w przypadku ich utraty. Rejestracja jest dostępna on-line (www.adobe.com/go/eduverify) – w czasie rejestracji należy podać nazwę uczelni, wydział, adres, numer ID znajdujący się na ulotce w pudełku, PN – nad kodem paskowym na boku opakowania oraz załączyć skan ważnej legitymacji studenckiej lub pracowniczej (potwierdzenie zatrudnienia z Działu Kadr) oraz prawidłowy adres e-mail, na który zostanie odesłany numer seryjny (należy go koniecznie zapisać – nie ma możliwości ponownego otrzymania numeru!).

Oprogramowanie EDU STE jest dostępne w kilku sklepach  - m.in. w Krakowie  - RCS – www.rcs2.pl - tel. +48 12 417.33.23, 417.34.94, ComputerPlus – www.computerplus.pl – tel. +48 12 2542 800, w ogólnopolskich sklepach internetowych – www.graficzne.pl, www.Cortland.pl, www.itmedia.pl.

Niedawno dołączyła niemiecka firma Legalo -  www.legalo.eu/pl – zapraszamy na spotkanie z przedstawicielką firmy Legalo w najbliższy czwartek o 13:00 na ul. Smoleńsk 9 – sala 108 - więcej>>
Informację przygotował Aleksy Pawluczuk wykładowca na Wydziale Form Przemysłowych ASP Kraków.

W przypadku problemów z rejestracją (pusty numer seryjny itp.) możliwy jest kontakt mailowy
Aleksy Pawluczuk
adobe 6