Dla tych co byli i widzieli, ale chcą znów poczuć ten klimat… Dla tych co nie mogli przybyć, lub nie zdążyli i bardzo tego żałują… Dla wszystkich cofamy się w czasie do wyjątkowych dni między 5 a 12 czerwca br. Zapraszamy na filmową retrospekcję z Wystawy końcoworocznej 2022 prac studentek i studentów wszystkich roczników Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie.

To była jedyna taka i niepowtarzalna wystawa, prezentująca w naturalnym środowisku twórczym, czyli bezpośrednio w pracowniach wszystkich wydziałów akademii, kilka tysięcy dzieł sztuki równocześnie.

To wielkie wydarzenie przyciągnęło w mury krakowskiej ASP setki osób, spragnionych bliskiego i bezpośredniego kontaktu z artystycznymi dziełami i twórcami.

Przeżyjmy więc to jeszcze raz, podążając za czujnym okiem kamery…