Pm2pm sp. z o.o., krakowska firma szkoleniowo - doradcza specjalizujaca się w zarządzaniu projektami według międzynarodowych wytycznych IMPA, Prince 2 oraz PMI, zaprasza do udziału w Projekcie z zakresu przedsiębiorczości akademickej: „Przedsiębiorczy Naukowiec".

II Edycja trwać będzie od 3 października do 22 grudnia 2011r.

Program szkoleń przewiduje moduły tematyczne z zakresu fukncjonowania firm odpryskowych typu spin out/off oraz zarządzania projektem innowacyjnym z uwzględnieniem międzynarodowych standardów IPMA. Wartość dodaną tego przedsięwzięcia będzie stanowiło przygotowanie, w czasie doradztwa grupowego i indywidualnego, przy konsultacji z specjalistami - praktykami profesjonalnych biznesplanów. Będą one mogły stać się podstawą do uruchomienia konkurencyjnej działalności typu spin out/off.

Zajęcia odbywają się w godzinach od godziny 17 00 do godziny 19 15 co dwa dni (grupa I w poniedziałki i w środy, grupa II we wtorki i w czwartki) na Rynku Głównym 29 w Krakowie.

Do udziału w Projekcie zapraszamy przedstawicieli środowisk akademickich:
· Kadrę Naukową,
· Doktorantów,
· Absolwentów,
· Studentów ostatnich lat m. in. następujących dziedzin nauki:
· projektowanie architektoniczne i przemysłowe,
· ochrona środowiska i krajobrazu
· technologia i techniki informacyjne.

Rekrutacja do II Edycji Szkoleń w ramach Projektu już trwa i trwać będzie w sposób ciągły aż do 15 września 2011 r.

Odbywać się będzie w opraciu o dokumenty aplikacyjne tj. formularz zgłoszeniowy (do pobrania na stronie Projektu), CV oraz list motywacyjny oraz o prezentację wstępnego pomysłu na biznesplan przed Komisją Rekrutacyjną.

Za całość Projektu odpowiedzialne jest Biuro Projektu, zlokalizowane w siedzibie pm2pm sp. z o.o.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w przedsięwzięciu prosimy

o kontakt telefoniczny: 12 423 05 15 lub mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Osoby zainteresowane zapraszamy również do wzięcia udziału w spotkaniach informacyjnych. Więcej informacji na ten temat na Naszej stronie Internetowej: www.spin.pm2pm.pl

Istnieje również możliwość przyjścia na spotkanie indywidualne poświęcone Naszemu projektowi!!!!

logo