Akademia Sztuk Pięknych zaprasza w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery!

Tegoroczna - jubileuszowa edycja Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery odbywa się pod hasłem: Odkryj talenty swojego dziecka. Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych, inicjator wydarzenia, chce tym razem skierować uwagę opinii publicznej na inicjatywy, ułatwiające identyfikowanie potencjału osób stojących przed wyborami edukacyjno – zawodowymi. W ramach OTK Akademia Sztuk Pięknych serdecznie zaprasza dzieci i młodzież wraz z opiekunami na dwa wydarzenia.

Filmowe zaproszenie do Akademii Sztuk Pięknych

17.10.2013, 11:00 – 14:00
Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie
Scenografia pl. Matejki 13 (wejście od ul. Basztowej 18)

W czwartek czeka na nas moc filmowych atrakcji. Zapraszamy na prezentację filmu o Akademii, która niedługo będzie świętować dwusetne urodziny! Następnie odbędzie się pokaz zestawu filmów animowanych, które powstały w Pracowni Filmu Animowanego. Może kiedyś Wy będziecie tworzyć takie filmy? Zapraszamy!

Odkryj nieznane miejsca Gmachu Głównego Akademii Sztuk Pięknych!,
18.10.2013, 10.00, 11.30, 13.00

Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie pl. Matejki 13

Zapraszamy wszystkich śmiałków do odkrywania tajemnic Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie! Rozpoczniemy odwiedzeniem gabinetu, do którego nie każdy ma dostęp… Uwaga, to niepowtarzalna okazja, żeby zobaczyć Gabinet Rektora! Ale to nie koniec niespodzianek. Pani Małgorzata Sokołowska uchyli rąbka tajemnicy i pokaże nam skarby, czyli zbiory Akademii, gromadzone od 1818 roku - obrazy, rysunki, tkaniny, rzeźby i pamiątki po profesorach. To trzeba zobaczyć! Wcześniejsza rejestracja nie jest wymagana. Zwiedzanie odbędzie się w trzech turach: o godz. 10.00, 11.30 i 13.00. Miejsce zbiórki: gmach główny ASP, pl. Matejki 13, hol główny ASP przy portierni.

Dodatkowe informacje na stronie: https://www.pociagdokariery.pl

logo malopolski pociag